Neem contact met ons op

Voor vragen kunt u contact opnemen met:

Managing Director – Stephen McAloon stephen.mcaloon@connor-black.com
Recruitment Manager – Dawn Gallagher dawn.gallagher@connor-black.com

Germany Hamburg +49 (0) 40 80909 2413
SAP - Denise Brozeit denise.brozeit@connor-black.com
SAP - Lisa Schill lisa.schill@connor-black.com

Germany Berlin +49 30 20605631
Business Intelligence & Big Data – Dennis Riechelmann dennis.riechelmann@connor-black.com
Senior Business Intelligence & Big Data – Lutz Schneider lutz.schneider@connor-black.com

Talent Acquisition Team
Talent Acquisition – Margaret McAloon margaret.mcaloon@connor-black.com
Talent Acquisition – Christopher Brown christopher.brown@connor-black.com
Talent Acquisition – Alison Toby alison.toby@connor-black.com


Neem contact met ons op

Vul alstublieft uw gegevens in op het onderstaande formulier en klik vervolgens op 'zenden'.

Uw e-mailadres:
Onderwerp:
Uw bericht:
Wat is 5 - 5:

Laatste SAP en Microsoft Newsfeed ...from scn.sap.com

Loading...

Neem contact met ons op

Newcastle

Office 115 - Maling Exchange
Hoult's Yard
Walker Road
Newcastle upon Tyne
NE6 2HL

t : +49 (0) 40 80909 2413

e :enquiries@connor-black.com