Kontakta oss

Om du har frågor, vill veta mer om våra tjänser eller bara vill prata om hur vi kan hjälpa ditt företag framåt eller hitta ditt nästa perfekta jobb I din karriär - ta kontakt med oss på tel +49 (0) 40 80909 2413 eller fyll I nedanstående formulär

För e-postfrågor, vänligen kontakta:

Managing Director – Stephen McAloon stephen.mcaloon@connor-black.com
Recruitment Manager – Dawn Gallagher dawn.gallagher@connor-black.com

Germany Hamburg +49 (0) 40 80909 2413
SAP - Denise Brozeit denise.brozeit@connor-black.com
SAP - Lisa Schill lisa.schill@connor-black.com

Germany Berlin +49 30 20605631
Business Intelligence & Big Data – Dennis Riechelmann dennis.riechelmann@connor-black.com
Senior Business Intelligence & Big Data – Lutz Schneider lutz.schneider@connor-black.com

Talent Acquisition Team
Talent Acquisition – Margaret McAloon margaret.mcaloon@connor-black.com
Talent Acquisition – Christopher Brown christopher.brown@connor-black.com
Talent Acquisition – Alison Toby alison.toby@connor-black.com


Kontakta oss

Please enter your details on the form below and then click 'submit'.

Din emailadress:
Ämne:
Ditt meddelande:
Vad är 6 + 0:

Senaste nyheterna inom SAP och Microsoft ...från scn.sap.com

Loading...

Kontakta oss

Newcastle

Office 115 - Maling Exchange
Hoult's Yard
Walker Road
Newcastle upon Tyne
NE6 2HL

London

Net.Works
11 Ronalds Road & 25-27 Horsell Road
Highbury & Islington
N5 1XL

Pia Melin

t : +44 7943 51 3631

e :enquiries@connor-black.com